ابلاغ تقویم آموزشی تابستان 94 به واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی علمی کاربردی

ابلاغ تقویم آموزشی تابستان ۹۴ به واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر علایی نوین با اعلام این مطلب گفت: نحوه اجرای تقویم آموزشی تابستان باید به یکی از ۴ روش ذکر شده در بخشنامه صورت گیرد. اولین روش اجرایی، ارائه تنها یکی از پودمان های کار در محیط، کارآموزی، کارورزی و پروژه است. همچنین ارائه دروسی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده است، دروس عمومی و دروس مهارت‌های مشترک به همراه پودمان‌های فوق الذکر با رعایت سقف حداکثر ۶ واحد بلامانع است.

وی روش دوم اجرایی را ارائه یک پودمان کامل تا سقف ۲۰۸ ساعت با رعایت پیش نیاز دانست و افزود: ارائه یک پودمان کامل تا سقف ۲۷۲ ساعت با رعایت پیش نیاز و با شرط آن که حداقل ۲۰ درصد مجموع ساعات آن پودمان عملی باشد سومین روش اجرایی تقویم آموزشی تابستان است.

 دکتر علایی همچنین درباره آخرین روش گفت: ارائه یک پودمان کامل به شرط آن که آخرین پودمان تحصیلی دانشجو بوده و با اخذ و گذراندن آن پودمان دانش آموخته گردد.

وی یادآوری کرد که اخذ هم زمان دو پودمان در تابستان به هیچ وجه مجاز نیست.

 معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی-کاربردی همچنین اعلام کرد: در دوره‌های ترمی دروس عمومی، مهارتهای مشترک، پروژه، کار آموزی، کار در محیط، دروسی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده باشد و پیش نیاز سایر دروس باشد و دروسی که دانشجو با انتخاب آنها دانش آموخته گردد و حداکثر تعداد واحد آن ۸ واحد درسی باشد با رعایت سقف حداکثر ۶ واحد درسی و با رعایت ساعات درسی مندرج در سرفصل ارائه گردیده است.

 دکتر علایی نوین در ادامه در توضیح تقویم آموزشی تابستان ۹۴ به ایسنا گفت: ۱۴ و ۱۵ تیر ماه زمان درخواست مهمان توسط دانشجو بوده و در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ تیر درخواست مهمانی توسط مراکز بررسی خواهد شد.

وی ادامه داد: ۱۷ و ۱۸ تیر ماه نیز زمان انتخاب واحد دانشجویان در نظر گرفته شده و از ۲۰ تیر کلاسهای آنان شروع می شود.به گفته وی ۳۱ مرداد ماه زمان پایان کلاسها اعلام شده و امتحانات دانشجویان از ۳ الی ۱۲ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

[pb_builder]