قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر‌ماه سال ۱۳۹۴ + دستور العمل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر اظهار داشت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کدرشته محل‌های متمرکز و همچنین فهرست اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت کدرشته محل‌های نیمه‌متمرکز پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای مهر‌ماه سال ۱۳۹۴ «حضوری» و «آموزش‌های خاص – حین‌کار غیرحضوری» (ناپیوسته) دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۲۳۷ رشته، ۳۶۲۵ کدرشته محل، ۷۴۶ مرکز آموزش علمی کاربردی، ۳۱ استان و ۱۸۶ شهر در سراسر کشور اعلام شد و داوطلبان می‌توانند نتایج خود را از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.orgمشاهده نمایند.

دکتر علایی نوین ضمن تاکید بر الزامی بودن رعایت نکات زیر برای پذیرفته‌شدگان افزود: به اطلاع معرفیشدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز می‌رساند که پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول‌شدگان نهایی متعاقبا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.

الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی دوره‌های مذکور از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج گردیده است.
پذیرفته‌شدگان لازم است در یکی از روزهای ۱۳ مهر لغایت ۱۵ مهر با در دست داشتن مدارک مندرج در بند “ج” و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره (۴) دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مراجعه نمایند.

ب) براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه‌متمرکز برای رشته‌هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای ۱۳ مهر لغایت ۱۵ مهر با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مرکز آموزشی ذیربط به نشانی تعیین شده در جدول شماره (۴) دفترچه راهنمای پذیرش مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش به منزله انصراف قطعی از پذیرش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد.

 دانلود آیین نامه

[pb_builder]

مطالب مرتبط

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

♦️این رویداد که به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری...

از فضیلت‌های «لیله الرغائب» محروم نمانیم

از فضیلت‌های «لیله الرغائب» محروم نمانیم

اولین شب جمعه ماه رجب که ماه ریزش رحمت الهی است، «لیله...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.