قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

اولین دوره مسابقه ستایشگران نور در دو رشته مداحی و دعاخوانی

اولین دوره مسابقه ستایشگران نور در دو رشته مداحی و دعاخوانی

اولین دوره مسابقه ستایشگران نور در دو رشته مداحی و دعاخوانی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مجید خسروان مسئول هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اعلام داشت، اولین دوره از مسابقات مداحی و دعا خوانی ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی (ستاد، واحد های استانی و کلیه مراکز علمی کاربردی) “ویژه آقایان” در سراسر کشور از تاریخ ۱۲ خرداد با عنوان ” مسابقه ستایشگران نور ” آغاز می گردد، علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند آثار خود را به شرح توضیحات ذیل از تاریخ فوق به مدت یکماه( حداکثر تا تاریخ ۱۲/۴/۹۴ ) به دفتر هیئات مذهبی دانشگاه به آدرس تهران – خ انقلاب – بین خ حافظ و خ نجات اللهی – ابتدای پل کالج- ساختمان دانشگاه جامع علمی کاربردی پلاک ۶۸۳-طبقه پنجم-دفتر هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی-( کدپستی۱۵۹۹۶۶۵۱۱۱) ارسال نمایند و در صورت هرگونه سؤال با شماره ۰۲۱۸۸۸۰۰۹۱۵ تماس حاصل فرمایند. در پایان لازم به ذکر است مسابقه در دو رشته ی مداحی و دعا خوانی می باشد که برندگان مرحله اول برای مسابقه نهایی به استان مازندران دعوت می شوند. . .
– شرایط شرکت کنندگان:
۱-کلیه دانشجویان ، اساتید و کارکنان (ستاد، واحد های استانی و کلیه مراکز علمی کاربردی) “فقط آقایان” می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
۲-شرکت کنندگان محترم می بایست همراه با آثار ارسالی مدارک لازم شامل
الف- دانشجویان: کپی کارت ملی و کارت دانشجویی به همراه ارسال شماره ثابت وهمراه ونام استان محل تحصیل و آدرس محل سکونت
ب-اساتید: کپی کارت ملی به همراه ارسال کدمدرسی ثبت شده در سامانه سجاد و شماره ثابت وهمراه ، نام استان و مرکز محل تدریس و آدرس محل سکونت
ج- کارکنان : کپی کارت ملی و کپی کارت کارمندی و یا حکم کارگزینی به همراه ارسال شماره ثابت وهمراه و نام استان و نام محل اشتغال و آدرس محل سکونت

– شرایط آثار ارسالی:
الف- رشته مداحی:
۱- آثار ارسالی حداقل به مدت ۸ دقیقه و حداکثر به مدت ۱۰ دقیقه در قالب CD و یا DVD وحتی المقدور به صورت تصویری ارسال گردد.
۲- آثار می بایست با یکی از موضوعات ” الف – شهادت امام حسین (ع)و یاران با وفایش ب- دفاع مقدس و شهدا
ج- مهدویت و انتظار” باشد.
۳- آثار می بایست شامل مدیحه سرایی و نوحه خوانی باشد. (تبصره: شرکت کنندگان بجای نوحه خوانی نیز می توانند روضه خوانی داشته باشند.)
۴- ارسال مدارک لازم که درشرایط شرکت کنندگان اعلام گردیده است و متن شعر خوانده شده و منبع روضه همراه با اثر ارسالی الزامی می باشد.

ب- رشته دعاخوانی:
۱- آثار می بایست قرائت فرازهایی از ادعیه مشهوره مانند دعای کمیل، ندبه، توسل، زیارت عاشورا، جامعه کبیره و … باشد.
۲- آثار ارسالی حداقل به مدت ۸ دقیقه و حداکثر به مدت ۱۰ دقیقه در قالب CD و یا DVD وحتی المقدور به صورت تصویری ارسال گردد.

۳- ارسال مدارک لازم همراه با اثر ارسالی که درشرایط شرکت کنندگان اعلام گردیده الزامی می باشد.
– جوایز این دوره از مسابقات به شرح ذیل می باشد:
به نفرات اول تا سوم در هر سه مقطع از هر رشته به ترتیب کمک هزینه سفر زیارتی کربلای معلی به مبلغ پنج میلیون ریال و مشهد مقدس به مبلغ سه میلیون ریال و کارت هدیه دومیلیون ریالی اهداء خواهد شد.
آدرس دفتر هیئات مذهبی جهت ارسال آثار : تهران – خ انقلاب – بین خ حافظ و خ نجات اللهی – ابتدای پل کالج- ساختمان دانشگاه جامع علمی کاربردی پلاک ۶۸۳ -طبقه پنجم-دفتر هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی – کدپستی۱۵۹۹۶۶۵۱۱۱

[pb_builder]

مطالب مرتبط

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در...

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

♦️این رویداد که به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.