قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

حضور ۵۳ ورزشکار دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان در پنجمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان ، دکتر بهزاد بهرامی نسب رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان از حضور ۳۲ دانشجوی ورزشکار آقا و ۲۱دانشجوی ورزشکار خانم مراکز آموزش علمی کاربردی استان سمنان در پنجمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهرکرد خبر داد.

بهرامی نسب ضمن اشاره به اینکه دانشجویان این واحد استانی در رشته های ورزشی کشتی آزاد ، تنیس روی میز ، دومیدانی ، شطرنج در دو گروه بانوان و آقایان در حال آماده سازی هستند که با دیگر دانشجویان رقابت خواهند کرد .       

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان، برگزاری المپیادهای ورزشی را در دانشگاه جامع علمی کاربردی و حضور دانشجویان در میادین ورزشی را موجب ایجاد شادابی و نشاط در میان دانشجویان عنوان کرد و گفت: توسعه ورزش و برگزاری المپیاد های ورزشی در دانشگاه ها با حمایت مسئولان و مقامات عالی کشور می‌تواند موجب تقویت روحیه نشاط و شادابی و ایجاد مودت و دوستی در میان دانشجویان شود که دستاورد بزرگی از برگزاری این ‌گونه رویدادهای ورزشی می‌تواند باشد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان در خاتمه افزود : دانشجویان شرکت کننده در این رویداد ورزشی از مراکز علمی کاربردی شهرداری سمنان ، شهرداری بیارجمند ، پالنده صاف ، مون گارشو ، غرب استیل و کلران هستند که با سایر ورزشکاران به رقابت خواهند پرداخت .

گفتنی است پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهار محال و بختیاری در تاریخ ۵ لغایت ۹ مرداد ماه در بخش بانوان و ۱۳ الی ۱۷ مرداد ماه در بخش آقایان برگزار خواهد شد.

همچنین علاقمندان به تحصیل در رشته های علمی کاربردی می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس WWW. SANJESH.ORG  نسبت به ثبت نام در دوره های کاردانی از تاریخ ۲۷ مرداد ماه ۹۸ و دوره کارشناسی از ۲ شهریور ماه ۹۸ اقدام نمایند .

[pb_builder]

مطالب مرتبط

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

♦️این رویداد که به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری...

از فضیلت‌های «لیله الرغائب» محروم نمانیم

از فضیلت‌های «لیله الرغائب» محروم نمانیم

اولین شب جمعه ماه رجب که ماه ریزش رحمت الهی است، «لیله...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.