قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

ابلاغ تقویم آموزشی تابستان ۹۴ به واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی علمی کاربردی

ابلاغ تقویم آموزشی تابستان 94 به واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی علمی کاربردی

ابلاغ تقویم آموزشی تابستان ۹۴ به واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر علایی نوین با اعلام این مطلب گفت: نحوه اجرای تقویم آموزشی تابستان باید به یکی از ۴ روش ذکر شده در بخشنامه صورت گیرد. اولین روش اجرایی، ارائه تنها یکی از پودمان های کار در محیط، کارآموزی، کارورزی و پروژه است. همچنین ارائه دروسی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده است، دروس عمومی و دروس مهارت‌های مشترک به همراه پودمان‌های فوق الذکر با رعایت سقف حداکثر ۶ واحد بلامانع است.

وی روش دوم اجرایی را ارائه یک پودمان کامل تا سقف ۲۰۸ ساعت با رعایت پیش نیاز دانست و افزود: ارائه یک پودمان کامل تا سقف ۲۷۲ ساعت با رعایت پیش نیاز و با شرط آن که حداقل ۲۰ درصد مجموع ساعات آن پودمان عملی باشد سومین روش اجرایی تقویم آموزشی تابستان است.

 دکتر علایی همچنین درباره آخرین روش گفت: ارائه یک پودمان کامل به شرط آن که آخرین پودمان تحصیلی دانشجو بوده و با اخذ و گذراندن آن پودمان دانش آموخته گردد.

وی یادآوری کرد که اخذ هم زمان دو پودمان در تابستان به هیچ وجه مجاز نیست.

 معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی-کاربردی همچنین اعلام کرد: در دوره‌های ترمی دروس عمومی، مهارتهای مشترک، پروژه، کار آموزی، کار در محیط، دروسی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده باشد و پیش نیاز سایر دروس باشد و دروسی که دانشجو با انتخاب آنها دانش آموخته گردد و حداکثر تعداد واحد آن ۸ واحد درسی باشد با رعایت سقف حداکثر ۶ واحد درسی و با رعایت ساعات درسی مندرج در سرفصل ارائه گردیده است.

 دکتر علایی نوین در ادامه در توضیح تقویم آموزشی تابستان ۹۴ به ایسنا گفت: ۱۴ و ۱۵ تیر ماه زمان درخواست مهمان توسط دانشجو بوده و در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ تیر درخواست مهمانی توسط مراکز بررسی خواهد شد.

وی ادامه داد: ۱۷ و ۱۸ تیر ماه نیز زمان انتخاب واحد دانشجویان در نظر گرفته شده و از ۲۰ تیر کلاسهای آنان شروع می شود.به گفته وی ۳۱ مرداد ماه زمان پایان کلاسها اعلام شده و امتحانات دانشجویان از ۳ الی ۱۲ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

[pb_builder]

مطالب مرتبط

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در...

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

♦️این رویداد که به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.