قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

برگزاری کارگاه جهاد تبیین

 

جهاد تبیین یک فریضه‌ قطعی و یک فریضه‌ فوری است و هر کسی که می‌تواند باید اقدام کند و مسئولان در این زمینه بیشتر موظفند (مقام معظم رهبری)

جهاد تبیین موضوعی است که ماه‌های اخیر در بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بارها مورد تأکید و اشاره قرار گرفته است و رهبر انقلاب اسلامی ابعاد مختلف آن را توصیف کرده‌اند. جهاد تبیین یک فریضه‌ی قطعی و یک فریضه‌ی فوری است و هر کسی که میتواندباید اقدام کند خطابی عمومی که همه افراد جامعه در جنگ رسانه‌ای دشمن علیه حقایق انقلاب اسلامی مردم ایران، مخاطب آن هستند و میتوانند ایفای نقش کنند. اگرچه مسئولین در این زمینه وظایف سنگین‌تری بر دوش دارند.

 

مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند بمناسبت هفته بسیج اقدام به برگزاری نشستی تحت عنوان جهاد تبین نمود این کارگاه درمورخ ۰۳/۰۹/۱۴۰۱ در سالن اجتماعات مرکز با حضور روسای ادارات . دانشجویان . امام جمعه و …………. با سخنرانی جناب آقای حجه الاسلام و المسلمین رضا توکلیان( رابط نهاد رهبری در استان) برگزار گردید .
در ابتدا آقای رضاییان ضمن عرض خیر مقدم خدمت جناب آقای توکلیان و خوش امد گویی خدمت حاضرین در جلسه نکاتی درخصوص هدف از برگزاری کارگاه بیان نمودند . و سپس جناب آقای احمدی (امام جمعه ) ضمن عرض خوش امد گویی خدمت حاضرین در جلسه و جناب آقای توکلیان سخنانی را پیرامون جهاد تبین بیان نمودند . و در ادامه جناب آقای توکلیان به بحث پیرامون کارگاه جهاد تبین پرداختند .
دراین کارگاه ۳ ساعته موارد مهمی از منویات مقام معظم رهبری درخصوص جهاد تبین مورد بررسی قرار گرفت و در پایان به سوالات مطرح شده توسط حاضرین پاسخ داده شد . و به شرکت کنندگان گواهی حضور داده شده است .

 

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.