قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

بیش از شصت درصد مدرسین علمی کاربردی باید از افراد خبره انتخاب شوند

بیش از شصت درصد مدرسین علمی کاربردی باید از افراد خبره انتخاب شوند

بیش از شصت درصد مدرسین علمی کاربردی باید از افراد خبره انتخاب شوند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد اخباری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی روز پنجشنبه، ۱۱ تیرماه با مدیران و کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی دیدار کرد. در این نشست صمیمی، دکتر محمد امین فرد، رییس واحد استانی آذربایجان شرقی ضمن خیرمقدم به دکتر اخباری، گزارشی از عملکرد واحد استانی و مراکز آموزشی شامل تعداد دانشجویان، فارغ التحصیلان، مدرسین و چگونگی نظارت واحد استانی بر مراکز آموزشی ارائه نمود.

دکتر اخباری نیز طی سخنانی گفت: کلیه مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور تا پایان شهریور ماه سالجاری رتبه بندی شده و بر اساس درجه و رتبه از دانشگاه خدمات خواهند گرفت.

وی با اشاره به رسالت هر ایرانی یک مهارت در دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: بیش از شصت درصد مدرسین ما باید از افراد خبره انتخاب شوند تا دانشجویان بتوانند بطور عملی با آنان کار کرده و آشنایی کامل با نحوه ساخت و استفاده درست از یک دستگاه و یا سیستم ها را یاد بگیرند. در این زمینه برگزاری دوره های سالانه تربیت مدرس دانشگاه برای نوآوری، بازآموزی و تربیت خبرگان می تواند موثر باشد.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: ارتقاء کیفیت دوره­ها و رشته­های دانشگاه بر اساس نیاز بازار تدوین شده است.

وی از امضای تفاهم نامه با اصناف ایران خبر داد تا نیازهای حقوقی، فنی و شغلی اصناف مختلف بطور همزمان با کسب و کار در قالب تک پودمان آموزش داده شود.

دکتر اخباری خاطر نشان کرد امیدواریم با مکاتباتی که با مسئولین انجام گرفته بتوانیم آموزش های تخصصی کلیه کارکنان دولت را در قالب آموزش کوتاه مدت توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی اجرا کنیم.

وی از میزبانی شهر تبریز به عنوان میزبان گردهمایی اعضا هیات رییسه و روسای واحد های استانی دانشگاه های جامع علمی کاربردی سراسر کشور در روزهای ۱۴ و ۱۵ مردادا ماه خبر داد و گفت: استان آذربایجان شرقی باید به ویترین دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور تبدیل شود.

در پایان این جلسه دکتر اخباری ضمن استماع پیشنهادات و مشکلات مدیران مراکز آموزشی به سوالات هر کدام از آنها پاسخ دادند.

 [pb_builder]

مطالب مرتبط

تبریک سال نو

تبریک سال نو

  گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین / روز نو آمد و...

برنامه نیمسال دوم ۹۴-۹۵

برنامه کلاسی نیمسال دوم ۹۴-۹۵ اعلام شد لطفا هر دانشجو...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.