قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

خانه محیط زیست در دانشگاه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی -کاربردی شهرداری بیارجمند  در مراسم افتتاح خانه محیط زیست  در دانشگاه ،ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بیارجمندبیان نمودند با اشاره به اینکه دانشجویان و اساتید این دانشگاه ظرفیت بالایی برای فعالیت های پژوهشی و مطالعاتی  دارا هستندبر ادامه تعامل بین دانشگاه و اداره محیط زیست تاکید کرد .

وی  افزود :  دانشگاه هموار ارتباط بین دانشگاه ، صنعت و جامعه را در صدر برنامه های توسعه ای خود داردو با داشتن ارتباط متقابل  می تواند به دستیابی به اهداف اداره کل محیط زیست استان به ویژه دو موضوع مهم حفاظت از یوزپلنگ ها و گورخرایرانی کمک نماید .

ایشان اظهار  نمود : افتتاح این خانه محیط زیست باعث ایجاد ارتباط تنگاتنگ با متخصصان محیط زیست و اساتید دانشگاه و دانشجویان این دانشگاه می شود تا ضمن معرفی پتانسیل های دانشگاه در این زمینه بتوانیم نیازهای جامعه در حوزه محیط زیست را به دانشگاه منتقل نمائیم و با انجام طرح های پژوهشی  و تعریف فرصت های مطالعاتی در حوزه محیط زیست در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان دانشگاه نیز استفاده کنیم .

بهرامعلی ظاهری مدیر کل محیط زیست استان سمنان هم در این مراسم به اشاره به ظرفیت بالای علمی اساتید دانشگاه سمنان گفت : با ایجاد خانه محیط زیست طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی دانشجویان و اساتید در این حوزه هدفمند و کاربردی می شود .

مدیر کل محیط زیست استان سمنان افزود : لازم است از علم اساتید خبره دانشگاهی استان برای تعالی و حفظ محیط زیست استان بهره برد .

وی با اشاره به دستاوردهای محیط زیست استان با همراهی دانشگاه ، خواستار کمک دانشگاه برای حفظ و تعالی محیط زیست استان به بهترین نحو ممکن شد .خانه های محیط زیست با هدف آموزش نسل محیط زیستی و فرهنگسازی حفاظت از محیط زیست در میان آحاد جامعه در سراسر کشور تشکیل می شوند .

 

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.