قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

مبعث پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله

مبعث پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله

مبعث پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله

«اللَّهُمَّ انّى‏ اسْئَلُکَ وَ اتَوَجَّهُ الَیْکَ بِنَبِیِّنا مُحَمَّدٍ صلى الله علیه و آله نَبِىِّ الرَّحْمَهِ، یا مُحَمَّدُ انّى‏ اتَوَجَّهُ بِکَ الى‏ رَبِّکَ انْ تَقْضِىَ حاجَتى‏»

خدایا، من از تو درخواست مى‌‏کنم و به تو روى مى‌‏آورم به‏ وسیله (وساطت) پیامبرمان، حضرت محمد (صلّی الله علیه و آله)، پیامبر رحمت. اى محمد (صلّی الله علیه و آله) من به ‏وسیله تو به ‏سوى پروردگارت توجه مى‏‌کنم که خواسته مرا برآورى.

حضرت محمد (صلّی الله علیه و آله)، آخرین فرستاده و پیامبر الهى است که از سوى خداوند براى هدایت بشر مبعوث شده است. پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله)، برترین شخصیّت عالم امکان، مکرّم‌‏ترین فرزند آدم نزد خداى سبحان و حبیب پروردگار عالمیان است. ایشان اوّلین کسى خواهد بود که در روز قیامت حُلّه بهشتى بر تن مى‌‏نماید و در بالاترین جایگاه بهشت قرار مى‏‌گیرد، و براى هر کس که شایستگى داشته باشد شفاعت مى‌‏کند.

آن پیامبر عظیم الشان، افضل انبیاء الهى و خاتم ایشان محسوب مى‏‌گردد، و قرآن مجید معجزه آخرین منجی خدا بر زمین است، تا انسان را از وادى جهل و غفلت رهایى دهد، و به سوى نور و تعالى و تکامل راهنمایى کند.

خداوند به سبب حضرت محمد (صلّی الله علیه و آله)، حجت را بر همه بندگان خود تمام مى‏کند و هیچ گروهى از مردم نمى‌‏مانند که از دعوت وى مستثنا شوند.

مبعث پیامبر مهر و رحمت را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عجّل الله تعالی فرجه الشریف) و تمامی مسلمان جهان تبریک و تهنیت می­‌گوییم.

[pb_builder]

مطالب مرتبط

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در...

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

♦️این رویداد که به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.