قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

مراسم بزرگداشت مقام مادر و روز زن در دانشگاه برگزار شد

ویژه برنامه‌ای به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور ریاست دانشگاه دانشگاه ،پرسنل ،اساتید و جمع کثیری از دانشجویان در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بیارجمند برگزار شد.

دکتر ابراهیمی از اساتید دانشگاه با تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به کارکنان و استادان این واحد دانشگاهی از ولایت مداری، صبر و شکیبایی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت یاد کرد و خواستار الگو سازی رفتار آن حضرت در خانواده‌ها شد.

رئیس دانشگاه بیان نمود: از ویژگی های بارز حضرت فاطمه زهرا (س) می‌توان به دیدگاه ایشان در همسرداری و تکریم خانواده، تربیت صحیح فرزندان، ولایت مداری و حمایت همه جانبه آن حضرت از مقام والای ولایت اشاره کرد و همچنین احادیث گهربار و کلمات قصار این بانوی بزرگوار همه و همه نشان از بالندگی روحی و معنوی غیرقابل وصف ایشان دارد.

وی افروزد : باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین و توسل به ارواح طیبه آنان، ظرفیتی در خودمان به وجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم.

و نیز با تشکر از مسئولان به خاطر برپایی این جشن، اظهار امیدواری کرد که در سالهای آینده شاهد برگزاری جشن‌های با شکوه‌تر و همراه با معرفت باشیم.

توزیع شاخه‌های گل از سوی معاونت فرهنگی واحد در بین بانوان دانشجو پایان بخش این مراسم بودکه شور و شعف خاصی به این مراسم بخشید

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.