قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

هزینه سفر دانشگاهیان به عتبات اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،محمد زارع؛معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در نشست خبری که در ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد، درباره هزینه سفر عتبات دانشگاهیان در بیست و یکمین دوره اعزام ها گفت: در مورد هزینه سفر تابع سازمان حج و زیارت هستیم.

زارع گفت: نرخ گذاری عتبات وابسته به نرخ ارز است که از طرف بانک مرکزی به سازمان حج و زیارت اعلام می‌شود، امسال نرخ ارز ۱۱ هزارتومان تعیین شده، که هزینه سفر هوایی از تهران حدود۳ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان و هزینه سفر زمینی یک میلیون و۹۰۰ هزارتومان است.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: این رقم بسته به نرخ ارز ممکن است تا حدودی کاهش یا افزایش داشته باشد البته در ایام عرفه معمولاً۱۰ تا۱۵ درصد هزینه سفر عتبات دانشگاهیان برای افرادی که دراین بازه زمانی اعزام می‌شوند، افزایش خواهد داشت.

وی درباره پرداخت دو مرحله‌ای هزینه سفر عتبات دانشگاهیان نیز گفت: در خصوص این موضوع درحال رایزنی با سازمان حج و زیارت هستیم اما عملیاتی شدن این موضوع نیازمند تغییر نرم افزارهای برنامه ثبت نام است که زمان بر خواهد بود.

گفتنی است؛ثبت نام بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از۱۸ خرداد۹۸ آغاز شده و تا۲۷ خردادماه ادامه خواهد داشت و۳۰ خرداد قرعه کشی انجام و نفرات نهایی اعلام می‌شوند. در این دوره حدود۱۳ هزار نفر از دانشگاهیان اعزام خواهند شد.

مطالب مرتبط

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در...

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

♦️این رویداد که به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.