قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

هشتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری

هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، برگزار می‌شود.

گذشت، فداکاری و ایثار از مهمترین جلوه‌های رشد و تعالی روح بشر است. بی‌تردید روحی که در جوانی با این ارزش‌های گوهربار تلاقی یابد می‌تواند نورانیت را با نشر مهرورزی، بشردوستی، وطن‌پرستی در جامعه شکوفا و به نسل‌های آینده منتقل کند. دانشجویی که موفقیت را نه فقط برای خود، بلکه برای جامعه و برای سرزمینش و حتی برای نسل‌های آینده نیز بخواهد، گام‌هایش آسمانی است و نفس‌هایش ملکوتی، و این نورانیت انتشار نمی‌یابد مگر با شناساندن آنها و فعالیت‌هایشان به جامعه؛ مگر با دیدن و پشتی‌بانیشان؛ مگر با سیاست‌گذاری برای تقویت و گسترش فداکاری به مثابه یک فرهنگ در سطح جامعه، به ویژه جامعه دانشجویی. آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران بر آن است تا با لطف و عنایت پروردگار، چراغ‌هایی را در دانشگاه و جامعه برافروزد که نور امید را در دلها روشن و مسیر فداکاری، ایثار و اعتلای جامعه را نمایان‌تر می‌سازند.

آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، رویدادی فرهنگی ـ دانشجویی است که هرساله بصورت کشوری برگزار می‌شود. در این آیین که با همکاری سازمان‌های ذیربط برگزار می‌شود بر اساس شیوه‌‌نامه‌ی تصویب شده در شورای سیاستگذاری دانشجویان موضوع این شیوه‌ نامه تحت عنوان دانشجوی فداکار شناسایی شده و با اعطای تندیس ملی فداکاری از آنان تجلیل می‌شود.

دانشجویان می توانند جهت دریافت سایر اطلاعات به اداره امور فرهنگی مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

پنجشنبه عید فطر اعلام شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در...

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

برگزاری رویداد شتابی گردشگری کویر در بیارجمند

♦️این رویداد که به همت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.