قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

پیام آقای کاظم زاده رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند به مناسبت دهه فجر

Captureمتن پیام تبریک آقای کاظم زاده رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند به شرح زیر است:

یَمْحُ اللَّهُ الْبَاطِلَ وَ یُحِقُّ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ. «۲۴شوری»

سی‌و‌هفتمین فجر انقلاب اسلامی در حالی فرارسید که مساعی بی‌نظیر ملت ایران در احقاق حقوق هسته‌ای کشور، جهان را مبهوت تدبیر مدیران نظام نمود.

این طلوع عرفانی همچون پلی تاریخی ظلمات جور و ستم را به سپیده پیروزی رساند تا کاخ استبداد و دیکتاتوری فرو ریزد و ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص) بر جامعه حاکم گردد و موجی از بیداری و خیزش در جهان خلق کند.

فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است، تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده‌ایم و بار دیگر پیمان ببندیم تا در راه تحقق اهداف والای رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) با حفظ وحدت، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

فارغ از برجام، در این برهه زمانی که دولت جمهوری اسلامی ایران با هدایت هوشمندانه مقام معظم رهبری، مقاومت مردم و ابتکار دانشمندان ایرانی دست برتر خویش را به جهان نمایش داد، مبارزه با استکبار جهانی در تمام ابعاد ادامه دارد.

اینجانب به‌عنوان عضوی کوچک از ملت عظیم ایران اسلامی سی‌و‌هفتمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به رهبر فرزانه انقلاب، امت شهیدپرور ایران و آزادی‌خواهان جهان به‌ویژه جامعه‌ دانشگاهی کشور تبریک و تهنیت گفته و ضمن دعوت از همگان برای حضور شکوهمند در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن، از پیشگاه حضرت احدیت، سعادتمندی و توفیقات روزافزون این ملت را آرزومندم.[pb_builder]

مطالب مرتبط

۲ شهریور؛ آغاز هفته دولت

۲ شهریور؛ آغاز هفته دولت

انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت...

روز مباهله، روز بازگشت به دین پیامبر (ص) است

روز مباهله، روز بازگشت به دین پیامبر (ص) است

مباهله پیامبر اسلام (ص) با مسیحیان نجران درباره زمان...

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.