قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

کارگاه آموزشی زبان بدن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان سمنان ،

مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند بمناسبت ایام دهه مبارک فجر اقدام به برگزار ی کارگاه مهارتهای غیر کلامی و زبان بدن نمود . در این کارگاه از روسای ادارات ، پرسنل و دانشجویان دعوت گردید که در این کارگاه شرکت نمایند.
کارگاه زبان بدن در روز دوشنبه مورخ ۱۷/۱۱/۱۴۰۱ با تدریس سرکارخانم دکتر ابراهیمی (مدرس دانشگاه ) برگزار گردید . و در ادامه سرکارخانم دکتر ابراهیمی ، در مورد زبان بدن که شامل انواع ارتباط غیرکلامی یا رفتاری است که یک فرد از طریق رفتارهای فیزیکی خود، بدون آنکه صحبتی بکند قادر است با دیگران ارتباط برقرار کند. این رفتارها می‌تواند مربوط به وضعیت و حالات بدنی مثل قرار گرفتن دست ها، پاها، نحوه نشستن، ایستادن، راه رفتن، خوابیدن، ژست های مختلف مانند حالت ها، اطوارها، اداها، حرکات و اشارات بدنی، جلوه‌های هیجانی صورت و حرکات چشم‌ها و …… باشد را اشاره نمودند.
این کارگاه که با استقبال چشمگیر دانشجویان همراه بود، شرکت کنندگان دیدگاه ها و نظرات خود را بیان و سوال های خود را در مورد موضوع های ارائه شده در کارگاه مطرح کردند .و به سوالات ان پاسخ داده شدو در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور داده شد .

 

روابط عمومی مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند .

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.