قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس طراح و برنامه نویس وب

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بیارجمند رئیس دانشگاه علمی و کاربردی شهر بیارجمند با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود بادیدار و گفتگو کرد.

محمدتقی یزدی در این نشست گفت: ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش رسمی هنر، کمک به صیانت و ماندگاری هنرهای ملی و محلی، کمک شایانی دارد.

وی افزود: برگزاری دوره‌ها و کارگاره‌های آموزشی ،برگزاری نشست های مجازی هنر، استفاده از ظرفیت‌های طرفین برای همکاری‌های متقابل در برنامه‌های هنری، تعاملات علمی، فرهنگی، هنری، مطالعاتی و آموزشی در راستای ارتقای همکاری مشترک، همکاری در برگزاری همایش ها  با رویکرد هنری از جمله موضوع ها و زمینه های این دیدار می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیار بالقوه‌ای در شهرستان شاهرود وجود دارد که با تعامل و همکاری می توان از تمامی ظرفیت ها در جهت رشد و اعتلای هنر گام برداشت.

امیر رضاییان رئیس دانشگاه علمی و کاربردی بیارجمند ضمن قدردانی از حضور رئیس اداره گفت: این دانشگاه در جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری اقدامات بسیار خوبی را در سطح بخش داشته است.

وی افزود: تعامل و همکاری در برگزاری برنامه ها با دستگاه های مختلف از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  به بالا بردن کیفیت سطح برنامه ها کمک خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی بیارجمند اظهار داشت: دانشگاه علمی و کاربردی بیارجمند آماده هرگونه تعامل و همکاری در برگزاری برنامه ها از جمله کارگاه ها،مسابقات و تعاملات علمی و فرهنگی و هنری می باشد.

۳۰ آبان۱۴۰۱  ۱۱:۰۷

روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بیارجمند

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.